O nas - JTRadiologia

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

O Nas

    J.T. Radiologia s.c. istnieje od lipca 2012r.
Pracownia mieści się na parterze, została zaprojektowana bez barier architektonicznych, aby każdy pacjent miał łatwy dostęp.

    J.T. Radiologia s.c.  jest jedną z najlepiej wyposażonych pracowni na terenie województwa mazowieckiego. Powstała według najnowszych wytycznych dotyczących badań radiologicznych i spełnia najostrzejsze polskie oraz europejskie normy jakości. Uzyskają tu Państwo miłą i profesjonalną obsługę. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom wysoką jakość zdjęć RTG przy równoczesnym zachowaniu zasad ochrony radiologicznej badanych osób. Godnym uwagi jest również fakt, że w pracowni działa System Kontroli Jakości, który gwarantuje najwyższy standard badań radiologicznych.
Badania są wykonywane przez dyplomowanych techników z długoletnim stażem
.

Cały personel posiada certyfikaty z zakresu:

  •    zapewniania systemu jakości w pracowniach radiologicznych

  •    ochrony radiologicznej pacjenta


Współpracujemy z placówkami publicznymi, niepublicznymi jak i prywatnymi służby zdrowia.
Wykonujemy bezpłatne zdjęcia rtg na podstawie skierowań podmiotów medycznych mających podpisaną umową z naszą pracownią, a także zdjęcia odpłatne na podstawie  skierowań.
Do badania konieczne jest skierowanie wystawione przez lekarza prowadzącego !!! (wyjątek stanowią zdjęcia zębowe punktowe - skierowanie nie jest konieczne).

Kobiety które są w ciąży mają obowiązek zgłoszenia tego faktu personelowi przed wykonaniem badania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego